Timebet Para Yatırma Seçenekleri

Timebet Para Yatırma Seçenekleri

Timebet para yatırma yöntemleri bakımından diğer siteler ile kıyaslandığında oldukça zengin seçenekleri olduğu görülmektedir. Üstelik sitenin tüm para yatırma yöntemleri güvenilir bir şekilde sağlanmaktadır. Para yatırma yöntemlerinin bir diğer özelliği ise sitenin limitlerinin yüksek olmasıdır. Timebet para yatırma yöntemleri ve limitleri üyelerin memnun olacağı düzeylerde belirlenmiştir.

Sitenin para yatırma seçenekleri ve limitleri şu şekildedir;

 

Banka Havalesi; 100 TL ile 10 Bin TL arasında para yatırma işlemi bu yöntem ile gerçekleştirilebilmektedir. Yöntem olarak oldukça güvenli bir yöntemdir. Sitenin banka hesapları sürekli olarak güncellenmekte ve her hangi bir sıkıntı oluşturacak durum oluşmamaktadır. İşlem ile ilgili her hangi bir masraf oluşmamaktadır. Yatırımın yapılması ile sitede bulunan yatırım formunun doldurulması gerekmektedir.

 

Cepbank; 20 TL ile 1000 TL arasında bu yöntem ile para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Gün içerisinde bu yöntemi kullanarak 3 kere para yatırma işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca bu para yatırma yöntemi her banka da bulunmamaktadır. Yatırımın yapılması ile sitede bulunan yatırım formunun doldurulması gerekmektedir.

 

Maksibanka; 250 TL ile 50 Bin TL arasında bu yöntem ile para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Yöntem olarak oldukça güvenli bir yöntemdir. Sitenin banka hesapları sürekli olarak güncellenmekte ve her hangi bir sıkıntı oluşturacak durum oluşmamaktadır. İşlem ile ilgili her hangi bir masraf oluşmamaktadır. Yatırımın yapılması ile sitede bulunan yatırım formunun doldurulması gerekmektedir.

 

Papara; 500 TL ile 50 Bin TL arasında bu yöntem ile para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Yatırımın yapılmasından önce canlı destek hattından hesap bilgilerinin alınması gerekmektedir. Son derece güvenilir bir para yatırma yöntemidir. Yatırımın yapılması ile sitede bulunan yatırım formunun doldurulması gerekmektedir.

 

Sanal Pos; 50 TL ile 1000 TL arasında yatırım yapılabilmektedir. 3 kere yatırım yapılabilir. Bu yöntem ile 5 kere yanlış işlem yapılması durumunda gün içerisinde bir daha işlem yapılamayacaktır.

 

CMTPayTurka; 50 TL ile 50 Bin TL arasında bu yöntem ile para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Son derece güvenilir bir para yatırma yöntemidir.

Envoy Hızlı QR; 20 TL ile 1500 TL arasında bu yöntem ile para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Son derece güvenilir bir para yatırma yöntemidir.

 

QR Kod; 20 TL ile 1000 TL arasında bu yöntem ile para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Son derece güvenilir bir para yatırma yöntemidir.

 

Timebet Para Yatırma Süresi

 

 

 

Timebet Para Yatırma Süresi

Banka Havalesi; siteye bu yöntem ile para yatırma süresi 1 dakika ile 15 dakika arasında sonuçlanmaktadır.

 

Cepbank; siteye bu yöntem ile para yatırma süresi 15 dakika ile 45 dakika arasında sonuçlanmaktadır.

 

Maksibanka; siteye bu yöntem ile para yatırma süresi 1 dakika ile 10 dakika arasında sonuçlanmaktadır.

 

Papara; siteye bu yöntem ile para yatırma süresi 1 dakika ile 10 dakika arasında sonuçlanmaktadır.

 

Sanal Pos; siteye bu yöntem ile para yatırma süresi anında gerçekleşmektedir.

 

CMTPayTurka; siteye bu yöntem ile para yatırma süresi anında gerçekleşmektedir.

 

Envoy Hızlı QR; siteye bu yöntem ile para yatırma süresi anında gerçekleşmektedir.

 

QR Kod; siteye bu yöntem ile para yatırma süresi 1 dakika ile 20 dakika arasında sonuçlanmaktadır.

 

 

 

 

Timebet Para Çekme Süresi

 

Site üzerinden para çekimi süresi tercih edilen yönteme bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Seçilmiş olan yönteme bağlı olarak 15 dakika ile 3 saat arasında paranız hesabınıza aktarılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken nokta alınan bonusların çevriminin tamamlanmış olmasıdır. Bonus bulunması durumunda çevrim şartlarının tamamlanması durumunda çekim işlemi tamamlanabilmektedir.

 

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir